Twórcza strona dzieciństwa 0
Twórcza strona dzieciństwa

Co to jest kreatywność? To umiejętność dostrzegania w rzeczach zwyczajnych, pospolitych tego, co niezwykłe… Dzieci wiedzą to najlepiej. Ich wyobraźnia i kreatywność nie zna granic, a myślenie pozbawione jest ograniczeń. Nie znają słowa „niemożliwe”.

Tworzenie prac plastycznych to okazja do budowania wiary w siebie i poczucia własnej wartości. Tworząc dzieci rozwijają niebanalne myślenie, uczą się podejmowania wyzwań i ponoszenia porażek oraz otwartości na odmienność. Dzięki twórczej aktywności dzieci radzą sobie lepiej z własnymi emocjami, oswajają lęki i rozumieją świat.

Kreatywność pomaga dzieciom rozwijać się nie tylko artystycznie, ale również emocjonalnie, mentalnie i społecznie. Dlatego tak ważne jest jej wspieranie. Zajęcia twórcze zwiększają zdolność małych dzieci do analizy i rozwiązywania problemów na niezliczoną ilość sposobów.

Gdy dziecko maluje pędzelkiem poprawiają się jego zdolności motoryczne a kiedy liczy kolorowe kredki poznaje podstawy matematyki. Podczas wykonywania prac plastycznych dzieci uczą się eksperymentować i popełniać błędy, zwiększa się ich pewność siebie, a przede wszystkim kreuje wyobraźnia.

Twórcza zabawa to najlepszy sposób na rozwój każdego dziecka!

Świat KIDEI pełen jest pomysłów na kreatywne spędzanie czasu. Powstał po to, by każde dziecko od najmłodszych lat mogło poznać radość tworzenia. Aktywność twórcza, to taka dziedzina, która nie tylko rozwija zdolności manualne, ale w późniejszym etapie także interpretacyjne, społeczne, czy poznawcze. Jest dla dziecka nieograniczonym polem do własnej ekspresji.
Dzięki naszym produktom, dzieci mogą wyrażać emocje i przedstawiać świat swoich fantazji na wiele sposobów.

W tym sezonie czeka na Was wiele nowości z Kidea, takich jak niespotykany dotąd magiczny marker piszący jednocześnie dwie linie: metaliczną i kolorową konturówką. Markery do tkanin pozwalające na tworzenie własnej, unikalnej kolekcji ubrań i akcesoriów, czy szpiegowski długopis do zapisywania tajnych wiadomości, ukazujących się wyłącznie w świetle latarki UV. Nowością w katalogu są również tablice motywacyjne w pięciu różnych wzorach, tablica magnetyczna z markerami kredowymi, którymi można pisać po dowolnej, gładkiej powierzchni i łatwo usuwać wilgotną szmatką, pisaki zapachowe w najsłodszych owocowych smakach i wiele innych. Znajdziecie również nasze dotychczasowe produkty w nowej odsłonie – kredki jumbo z ortograficznymi nadrukami, kredki trójkątne w estetycznym metalowym pudełku, pisaki ze stożkową końcówką, długopisy wymazywalne, automatyczne oraz ołówki z niezwykłymi figurkami.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl