OD OGÓŁU DO SZCZEGÓŁU 0
OD OGÓŁU DO SZCZEGÓŁU

 

TYM, CO WYRÓŻNIA PLECAK IDEALNY SPOŚRÓD RESZTY, SĄ DODATKI. POMYSŁOWOŚĆ I PRECYZJA ICH WYKONANIA WPŁYWAJĄ NIE TYLKO NA ESTETYKĘ, ALE I FUNKCJONALNOŚĆ SZKOLNEJ TORBY, KTÓRA BARDZO CZĘSTO WYKORZYSTYWANA JEST PRZEZ NASTOLATKA TAKŻE POZA SZKOŁĄ.

WYBRAĆ ZASTOSOWANIE

Podczas zakupu plecaka warto zastanowić się, jakie będzie jego przeznaczenie. Czy ma to być plecak sportowy, a więc lekki i poręczny, czy typowo szkolny, z organizerem w środku i przegródką na laptop? A może szukamy podróżnego trolleya idealnego na niedługie wyprawy i zwiedzanie. Plecaki o nieco większych rozmiarach (na przykład o wymiarach 45 x 32 x 21) są idealne na wycieczkę za miasto, a wyposażenie ich w liczne kieszonki (w tym na bidony) znacząco wpływa na wygodę ich użytkowania. Z kolei praktyczne plecaki typu trolley mają usztywnione dno, wysuwaną, teleskopową rączkę i niezawodne kółka. Te cechy sprawiają, że idealnie sprawdzą się w podróży jako wygodny bagaż podręczny. Inne plecaki są zaprojektowane tak, aby odpowiadać na zainteresowania i pasje nastolatka przykładem mogą tu służyć te wyposażone w zewnętrzne uchwyty na deskorolkę, które docenią entuzjaści skateboardingu.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Niezależnie od wybranego zastosowania istnieją uniwersalne właściwości, charakterystyczne dla najlepszych plecaków młodzieżowych. Sztywny, rozbudowany układ pleców ma pozytywny wpływ na prawidłową postawę nastolatka. Wygodne pasy i szerokie szelki równomiernie rozkładają ciężar, a dzięki wykorzystaniu oddychającego materiału korzystanie z plecaka w lecie nie powoduje dyskomfortu.

Przegrody oraz wewnętrzne i zewnętrzne kieszonki (najlepiej zamykane na zamek) pozwalają na dobrą organizację wnętrza, dzięki czemu w plecaku panuje porządek i wszystko ma swoje miejsce. Dobrej jakości, niezacinające się zamki, wyposażone w praktyczne zawieszki (zipper pullery), to kolejny wyznacznik jakości, która wpływa na wytrzymałość plecaka. Na końcu wspomnieć należy również o niezbędnych elementach odblaskowych, determinujących bezpieczeństwo nastolatka poza szkołą.

  • DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH
  • KOMORA NA LAPTOP - ŻEBY ZAWSZE BYĆ ON-LINE;)
  • WEWNĘTRZNY ORGANIZER - WPROWADZI PORZĄDEK W SZKOLNYCH AKCESORIACH
  • KIESZONKI NA BIDONY
  • PRZYDATNE PODCZAS WYCIECZEK POZA MIASTO WEWNĘTRZNA KIESZONKA NA ZAMEK - IDEALNA NA KOMÓRKĘ CZY OKULARY

Szelki z oddychającego materiału, szczególnie ważny w lecie pas piersiowy pomaga w równomiernym rozłożeniu ciężaru. Zewnętrzny uchwyt na deskorolkę dla miejskiego sportowca.

Ozdobne uchwyty – dodają charakteru.

Zastosowane wzory i kolory, a więc unikalny design, to pierwsze cechy, na jakie zwraca się uwagę przy wyborze plecaka młodzieżowego, To one określają jego charakter i to, czy wybierze go sportowiec o zadziornym stylu czy zatopiona w marzeniach romantyczka. Rozmiar i kształt to z kolei właściwości, które znacząco wpływają na funkcjonalność plecaka. Jednak tym, co determinuje praktyczność i użyteczność plecaka, są dodatki.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl