KIDEA – CREATE AND HAVE FUN 0
KIDEA – CREATE AND HAVE FUN

KOLOROWY I NIEZWYKLE PRZYJAZNY KAMELEON TO NOWY BRAND HERO MARKI KIDEA™. KAMELEON LUBI LATAĆ W KOSMOS, PŁYWAĆ W MORZU, PRZECHADZAĆ SIĘ PO ŁĄCE LUB WYPOCZYWAĆ, WYLEGUJĄC SIĘ NAD RZEKĄ. UWIELBIA DZIECI I KREATYWNE ZABAWY PLASTYCZNE. TWORZY WZORKI PRZY POMOCY DZIURKACZY, WYCINA SZLACZKI I KOLORUJE. JEGO TĘCZOWY OGON MALUJE DZIECIOM TWARZE I ZACHĘCA DO SZALONYCH ZABAW. KAMELEON RYSUJE, MALUJE, TWORZY I DEKORUJE. JEST ROZSĄDNYM DORADCĄ, UCZY KOMPOZYCJI I PRZEDSTAWIA CIEKAWE FAKTY!

CIEKAWE OPAKOWANIA

Stworzenie layoutów opakowań dla brandu KIDEA™ służyć miało przede wszystkim uporządkowaniu marki oraz skierowaniu uwagi rodziców na unikalne cechy poszczególnych produktów. Dzieci powinny natomiast dostrzec w tych opakowaniach przyjaznego i pomocnego bohatera zapraszającego je do zabawy.

Kameleon pojawia się w towarzystwie dziecięcych rysunków mających inspirować wyobraźnię małych artystów. Na każdym produkcie pojawia się również ciekawostka w postaci porady plastycznej. którą dzieci będą mogły rozwinąć, odwiedzając nowy serwis internetowy dedykowany marce: www.kidea.pl. W serwisie tym znajdą się treści przeznaczone nie tylko dla małych użytkowników, ale również dla ich rodziców oraz nauczycieli.

TĘCZA KOLORÓW

Każde z ulubionych zajęć kameleona oznaczone zostało innym kolorem:

  • czerwony to rysowanie,
  • niebieski - dekorowanie,
  • zielony - malowanie,
  • pomarańczowy - tworzenie.

Pasek w danym kolorze, wyróżniający się od reszty opakowania, wprowadza wyraźny podział i uporządkowanie produktów Podział ten został również odzwierciedlony w katalogu produktowym. Motywy graficzne znajdujące się w tle opakowania to: słońce i chmury w przypadku farb i pędzli; gwiazdy, księżyc i rakiety kosmiczne dla kredy, kredek i pisaków; morskie fale dla plasteliny, podwodne głębiny dla brokatów; samoloty dla kredek do twarzy; żarówki, klepsydry etc. dla nożyczek, dziurkaczy i klejów

UNIKALNE CECHY

Asortyment wchodzący w skład marki KIDEA™ to ponad 150 doskonałej jakości produktów przeznaczonych dla dzieci. Wiele z nich ma szereg unikalnych cech opisanych za pomocą specjalnych ikon z tyłu i z przodu opakowania.

Kredki trójkątne JUMBO (KTGE12KA) to kredki ekologiczne, w ergonomicznym kształcie, o miękkich rysikach i ciekawym designie pozwalającym na wesołą naukę ortografii. Każde opakowanie kredek wzbogacone zostało o dodatkową czterokolorową kredkę magiczną.

Kredki markerowe (KMJ8KA) rysują po drewnie, szkle, a nawet metalu.

Zestaw do dekoracji papieru (ZDP6KA) jest zestawem składającym się zarówno z dziurkaczy ozdobnych, jak i nożyczek.

Opakowania wielu produktów wyposażone zostały w okienka pozwalające zidentyfikować produkt bez otwierania pudełka. Jest to niezwykle istotne dla rodziców podejmujących decyzję o zakupie. Równie ważne są informacje o bezpieczeństwie stosowania produktów Wszystkie oferowane przez DERFORM w ramach marki KIDEA™ produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i są bezpieczne w użytkowaniu dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Informują tym ikony umieszczone z tyłu bądź też z przodu opakowania. KIDEA™ to produkty przyjazne dziecku, rozwijające jego potencjał i wyobraźnię.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl